Ślub z lotu ptaka

ślub z lotu ptaka

Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie nawet dla kogoś, kto ma bardzo dobrze rozwinięty zmysł organizacyjny. Przy realizacji tego typu eventu potrzebne jest planowanie i to planowanie nie byle jakie, ale z dużym wyprzedzeniem czasowym.

Ślub i wesele potrzebują odpowiedniej oprawy. Podstawą jest oczywiście odpowiedni strój, który świadczył będzie o wyjątkowości danego dnia w porównaniu z innymi. Smoking, frak lub elegancki garnitur dla Pana Młodego i przepiękna suknia ślubna dla Pani Młodej to podstawa weselnej stylizacji. Do tego dodać należy buty i dodatki.

Ślub jest dla wielu ludzi jedynym takim w życiu, wyjątkowym dniem. To dlatego przemysł ślubny i weselny cały czas prosperuje dobrze oraz, co najważniejsze, rozwija się. Ludzie bardzo chętnie wydają pieniądze by sprawić, by ten dzień był jak najpiękniejszy. Zazwyczaj dzień ślubu chce się uwiecznić za pomocą filmu i choć w przeszłości królowały zwykłe kamery, to obecnie coraz większą furorę robią drony filmujące gości i Parę Młodą z powietrza.

W skali weselnych wydatków filmowanie uroczystości zaślubin i wesela za pomocą drona nie jest jakimś olbrzymim wydatkiem. Ceny za taką usługę zaczynają się od 1000 złotych za jeden dzień zdjęciowy plus zazwyczaj koszty dojazdu.  W tej cenie otrzymuje się zazwyczaj od 35 do 40 minut surowego filmu, który trzeba jeszcze zmontować (odpłatnie przez kogoś lub samodzielnie).

Jeśli chcemy wynająć kamerzystę z dronem na wesele poszukajmy takiego, który cieszy się dobrą opinią. Praca na stanowisku operatora drona wymaga doświadczenia. Jakość nagrania zależy w dużej mierze od profesjonalizmu operatora kamery i urządzenia. Warto też sprawdzić co wchodzi w skład ceny. Pamiętajmy, że dron nie wleci za Parą Młodą do kościoła czy restauracji – tu potrzebny będzie zwykły kamerzysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *